Etkinlikler

ZERO TO ONE’19

0

Koç Üniversitesi Girişimcilik Kulübü, her sene olduğu gibi bu sene de ekosistemin en iyilerini ağırlamaya devam ediyor! Bu sene Zero to One 9 Mart’ta Koç Üniversitesi Sevgi Gönül Kültür Merkezi’nde.

Her sene Koç Üniversitesi öğrencileri tarafından birden fazla startup çıkartan bir kuluçka merkezine sahip olan ve son yıllarda girişimcilik anlayışının trend haline geldiği Koç Üniversitesi, ekosistemin yüksek profilli isimlerini bir araya getiriyor.

Zero to One’da Türkiye’nin başarılı ve öncü girişimcileri, iş dünyasında kendi edindikleri tecrübeleri, yaşadıkları maceraları ve onlara ilham olan vizyonu; seminerler aracılığıyla üniversite öğrencilerine aktarır. Aynı zamanda konuşmacıların, katılımcıların sorularına cevap vermesiyle; bazı şirketler de açtıkları stantlarla üniversite öğrencileri için interaktif bir ortam oluşturur. Zero to One’da ana amaç, başarılı figürlerin genç ve hevesli girişimcilere de ilham vermesi ve onlara yol göstermesidir.

Konuşmacılar: Erol Bilecik, Fatih İşbecer, Hakan Baş, Mehru Aygül, Ersan Özer, Reyhan Cepik, Eray Erdoğan, Elis Yılmaz, Hasan Aslanoba, Umut Özgür Yıldız, Tolga Tatari, 3Y1T.

Başvuru için tıklayınız: www.zerotoone19.com/events/zero-to-one-19

Zero to One’19 internet sitesi: https://www.zerotoone19.com/events/zero-to-one-19

Koç Üniversitesi Girişimcilik Kulübü Instagram sayfası: https://www.instagram.com/kugirisimcilik/?hl=tr

BİLGİ TALENT FEST’19

Previous article

TurkishWIN – GENÇ KADIN KARİYER GÜNÜ

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Etkinlikler