Etkinlikler

KARİYER PANAYIRI’19

0

Kariyer Panayırı, Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübünün düzenlediği en büyük kariyer organizasyonu olma özelliğine sahiptir. Klasik şirket sunumlarından farklı bir konsepte sahip olan bu renkli aktivitede, şirketler kendilerine tahsis edilen alanda stantlar kurarak tanıtımları için hem ürünlerini dağıtmakta hem de iş hayatına adım atmak için staj yapmak isteyen öğrencilerin CV’lerini almaktadır.

Kurumsal firmaların yanı sıra sponsor firmalar ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla gerçekleşen Kariyer Panayırı, öğrencilere yönelik iş ve staj imkanları ile birlikte öğrencilerin eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayan yarışmalar ve sosyal aktiviteler ile keyifli bir hal almaktadır. Ayrıca oluşturulan söyleşi alanında davet edilen ünlüler ile keyifli söyleşiler gerçekleştirilmektedir.

Etkinlik, kariyer odaklı farklı alanlara hitap ederek, 3 gün boyunca 10.00 – 18.00 saatleri arasında öğrencilere büyük fırsatlar sunmaktadır.

Geleneksel aktivitede; iş ve staj olanaklarının ilk ağızdan birebir öğrenilmesi için Türkiye’nin önde gelen prestijli şirketlerinin Kariyer Panayırı’na gelerek, geleceğin yıldızlarıyla buluşması amaçlanmaktadır.

Etkinlik, 26-27-28 Martta Davutpaşa Kampüsü Taş Bina önünde, 1200m²lik bir çadırda gerçekleştirilmektedir.

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü internet sitesi: http://yildizik.com/

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü Instagram sayfası: https://www.instagram.com/yildizik/?hl=tr

BOĞAZİÇİ YÖNETİM & LİDERLİK ZİRVESİ’19

Previous article

REKLAM VE PAZARLAMA ZİRVESİ’19

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Etkinlikler