Etkinlikler

Shift Up’19

0

İstanbul Üniversitesi Girişimcilik Kulübü tarafından düzenlenen ShiftUp’19, girişimci adayları ile girişimci ve yatırımcıları bir araya getirecek.

“İstanbul’un ilk kurulduğu noktadan geleceğe uzanan köprü! Günümüzde değil, gelecekte yaşayanların yenilikçi teknolojiler ve girişimci ruh ile buluştuğu harika etkinlik.”

Kurulacak olan ‘Startup Garden’ alanı, genç girişimcileri ve potansiyel yatırımcıları, kullanıcı ve genç yeteneklerle buluşturarak iş ve tanıtım fırsatlarını sizlerin ilgisine sunacak. Staj fırsatı sunmak amacıyla kurulan staj noktasında kendilerini geliştirmek isteyen genç girişimci adayları startuplarda staj yapma fırsatı yakalayacak.

Ayrıca yapılacak workshoplarda dünyanın problemlerine ve kendi iş fikrinize çözümler getirebilirsiniz.

Sonat Kaymaz’ın sunumuyla Shift Up’19 girişimcilik ekosisteminin buluşma noktası olacak ve hızla değişen girişimcilik ekosistemindeki güncel gelişmeler ekosistemin önemli isimleriyle tartışmaya açılacak ayrıca yapay zeka, finansal teknolojiler, e-ticaret, e-spor, girişim sermayesi, melek yatırım, online oyun, mobil uygulamalar ve daha birçok konu ele alınacak.

Startup Garden alanında 40+ startup, ana sahnede 20+ konuşmacı, 5+ sosyal etkinlik ve staj fırsatları.

Konuşmacıları Alemşah Öztürk, Ömer Erkmen, Ali Karabey, Gülsüm Çıracı gibi birçok değerli isimden oluşan bu etkinliği kaçırma.

Tüm bu fırsatlardan yararlanmak, konuşmacılar ile keyifli bir sohbet gerçekleştirmek için 4 Mayıs Cumartesi günü Cemil Birsel Oditoryumu’nda yerini al.

Kayıt için https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeybEkiUTzdSDXraFfnhQvO2jjRELgMNWbBsPZnpBCjzWOqpA/viewform

Yazar

İstanbul İşletme Enstitüsü

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Etkinlikler