Tavsiyeler

KWORKS – Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi

0

Kworks; kuruluş yılı olan 2015’ten bu yana 50’den fazla girişimi büyütmüş, 15 girişimi hızlandırmış ve 8 girişime yatırım almıştır.

Teknolojik tabanlı bir fikri/iş modeli olan girişimcilere mentorluk desteği, Koç Grubu’na erişim, kurumsal iş birliği fırsatları, yatırımcılarla görüşebilme, teknik ve altyapı desteği, eğitim ve çalışma alanı desteği gibi birçok imkan sağlayan KWORKS, Ön Hızlandırma, Hızlandırma, Kworks Bigg ve Kworks Fintech olmak üzere 4 programdan oluşur.

Koç Üniversitesi Şişli yerleşkesinde bulunan Kworks, girişimcilere yol gösterici ve maliyet azaltıcı destekler de sunmaktadır.

Hızlandırma programlarına her dönem 8 girişim kabul edilmektedir.

KWORKS, girişim ve girişimcilikle ilgili derin deneyime sahip, profesyonel bir ekip tarafından yönetilmektedir ve girişimcilerin ihtiyaç duyabileceği tüm kaynaklara yoğun bir erişim sağlamaktadır.

Üst kurul üyeleri; Ali Koç, Faruk Eczacıbaşı, Emre Kurttepeli, Hakan Baş gibi birçok değerli isimden oluşan Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi’ni sosyal medya hesaplarınızdan da takip etmeyi unutmayın.

Girişim fikrinizi hayata geçirmek, hibe almak ve detaylı bilgi edinmek için internet sitesine göz atabilirsiniz.

Kworks internet sitesi: https://kworks.ku.edu.tr/

Ezgi Sincer

YÜRÜYEN KÖŞK

Previous article

HER ŞEYİN TEORİSİ

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Tavsiyeler