Tavsiyeler

KAGİDER – Düş Ortağım

0

Misyonu Kadın girişimciliğini geliştirmek; ekonomik ve sosyal yaşamda kadının konumunu güçlendirmek olan KAGİDER (Kadın Girişimciler Derneği) bu proje ile 18- 25 yaş arası genç kadınların iş hayatına daha güçlü başlamaları hedefleniyor.

Düş Ortağım’da ücretsiz kayıt oluşturduktan sonra gelen maille siteye giriş yapabilir, Sanem Oktar, Leyla Alaton, Ufuk Tarhan gibi iş dünyasında adından başarılarıyla söz ettiren kadınların yer aldığı Düş Ortağım’dan ‘Mülakat Teknikler’, ‘Zaman Yönetimi’, ‘Network Oluşturma’, ‘Girişimcilik’, ‘Özgeçmiş Hazırlama’ gibi birçok farklı konudaki eğitim videolarını izleyebilirsin.

Aynı zamanda bilgilendirici blog yazılarını, başarı hikayelerini, çeşitli konulardaki rapor ve sunumları da okuyabilirsin. Videoların tamamını izleyenleri kitap, kahvaltı, eğitmenlerle bir arada olma gibi çeşitli sürpriz ödüller bekliyor.

KAGİDER Yönetim Kurulu Başkanı Sanem Oktar platformu “Üzerinde çok severek çalıştığımız, genç kadınlara kariyer yolculuklarında güçlü bir destek sağlayacağına inandığımız bir projeyi daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bilgi paylaştıkça azalmaz, tam tersine büyür. Bu portalda çok ciddi bir bilgi birikimini paylaşıyor, genç kadınların düşlerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz. Bu projeye katkıda bulunan bütün eğitmenlerimize ve portalın hayata geçmesi için çaba gösteren bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim” sözleriyle değerlendirdi.

Düş ortağım ile sen de ‘YÜKSEL VE YÜKSELT’ !

Kayıt olmak için https://www.dusortagim.com/

Ezgi Sincer

KENAN GÜLER – Güler Dinamik Kurucusu

Previous article

Arya Women Investment Platform

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Tavsiyeler