Blog

İYİLİK KAZANSIN

0

Sivil toplum kuruluşlarına bağış yapmak artık çok daha kolay!

İyilik Kazansın Nedir?

www.iyilikkazansin.com bağış yapmak isteyen kişilerle STK’ları aynı platformda buluşturuyor.

İnternetten alışveriş yapan kişilerin ceplerinden ekstra para çıkmadan sivil toplum kuruluşlarına destek olabilmelerini sağlıyor.

‘’Her Alışverişin Fark Yaratsın!’’ mottosuyla kurulan İyilik Kazansın’da, günlük ev ihtiyaçları, moda, yeme-içme, teknoloji, bankacılık, güzellik ve kişisel bakım gibi birçok sektör ve çeşitli markalar bulunuyor.

ALIŞVERİŞLERİNİZ İYİLİĞE DÖNÜŞSÜN!

İyilik Kazansın Nasıl İşliyor?

İyilik Kazansın’a ücretsiz bir şekilde üye olduktan sonra destek olmak istediğiniz sivil toplum kuruluşunu seçiyorsunuz. Daha sonra alışveriş yapmak istediğiniz siteyi seçiyor ve oraya yönlendiriliyorsunuz, istediğiniz markanın kampanya ve indirimlerden yararlanarak alışverişinizi yapabiliyorsunuz.

Alışverişinizi tamamladığınızda, sepet tutarının belirtilen oran kadarı, bünyesinde 200’den fazla markanın ve Türkiye’nin önde gelen 18 STK’nın yer

aldığı https://www.iyilikkazansin.com/ üzerinden seçtiğiniz STK’ya bağışlanıyor.

Böylece ekstra bir ücret ödemeden bağış yapmış oluyorsunuz.

İyilik Kazansın, yüzde yüz şeffaflık ilkesiyle çalışıyor. Alışverişinizi tamamladıktan sonra destek olduğunuz STK’dan isminize özel düzenlenmiş, imzalı bir sertifika ve yaptığınız desteğin hangi projeye aktarıldığına dair bir bilgilendirme maili alıyorsunuz.

İyiliğin bulaşıcı olduğuna inanan 3 genç girişimci tarafından kurulan İyilik Kazansın, bağış yapmayı günlük hayatın bir parçası haline getirmeyi hedefliyor.

“İyilik Kazansın, iyilik yaptıkça büyümeye ve bünyesinde yer alan markalara ve sivil toplum kuruluşlarına her gün yenileri eklemeye devam ediyor!”

İyilik Kazansın ile yapılan alışverişler artık çok daha anlamlı!

Hemen üye ol, her alışverişin fark yaratsın! https://www.iyilikkazansin.com/

Ezgi Sincer

5S METODU NEDİR?

Previous article

Türkiye’nin En Büyük Dijital Kız Kardeşlik Çemberi: BinYaprak

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Blog