Tavsiyeler

İstanbul İşletme Enstitüsü

0

İstanbul İşletme Enstitüsü; öğrencilerin yeni bakış açıları kazanması, mesleki becerilerini geliştirmesi ve belirli bir alanda uzmanlaşmaları için oluşturulmuş uzaktan ve online eğitim sunan kuruluştur.

Kuruluş yılı olan 2012 yılından bu yana yeni uzmanlar ve akademisyenler katılmaya devam etmektedir. Ayrıca birçok Sivil Toplum Kuruluşu ile çalışmalar yapmıştır. 2017 yılında 96.340 kişiye eğitim vermiş, 2018 yılı kasım ayında 1 milyon öğrenci hedefine ulaşmış ve % 413’lük büyüme göstermiştir.

Akademisyenler ve öğretim görevlileri tarafından verilen eğitim programlarında, kişilerin yeni yönetim anlayışı ve vizyonuna sahip olması amaçlanıyor. Girişimlerinize yeni bir yol haritası çizebilecek bilgi ve yönetim yeteneğine teorik ve pratik olarak sahip olabilirsiniz.

Öğrenmenin pahalı olduğu ve iş hayatında her zaman bir adım önde olmamız gerektiği günümüz koşullarında İİ ENSTİTÜ, ‘Dijital Pazarlama’, ‘CV Hazırlama’, ‘Dış Ticaret’, ‘Excel’, ‘İngilizce’, ‘Almanca’ gibi 30+ ücretsiz eğitimle yanınızda. Eğitimi tamamladığınızda girdiğiniz sertifika sınavından 70+ puan alarak sertifika sahibi olabilirsiniz. Sertifika kodunu ücretsiz olarak alabilir ve özgeçmişinize ekleyebilirsiniz.

Eğitimler; üniversite öğrencileri, profesyoneller ve yöneticiler gibi geniş çaplı bir hedef kitleye hitap etmektedir.

Alanında uzman eğitmenler ile bilgi kaynağının herkese açık olduğu uzaktan eğitim platformunda buluşabilir ve bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Akademisyen ve alanında profesyonel iş insanlarının eğitim programlarına katılabilir ve iş hayatında kullanabileceğiniz yeni yetkinlikler kazanabilirsiniz.

Ayrıca işletme ve kişisel gelişim üzerine yapılan araştırmaları okuyabilir ve günlük bildirimler alabilirsiniz.

İstanbul İşletme Enstitüsü internet sitesi: https://www.iienstitu.com/

Ezgi Sincer

Shift Up’19

Previous article

BBVA MOMENTUM

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Tavsiyeler