Etkinlikler

INNOVIE

0

Girişimci gençlerin buluşma noktası Galatasaray Üniversitesi!

Birçok girişimci ve startup ile buluşma şansı!

11 Mayıs’ta GSÜ Sahili’nde!

Galatasaray Üniversitesi ilk defa 2017 – 2018 eğitim ve öğretim yılında İnovasyon ve Girişimcilik Zirvesi olarak düzenlenen “Innovie” adlı etkinliğini 2018-2019 döneminde karnaval biçiminde gerçekleştirmeyi hedefliyor.

İnovasyon ve Girişimcilik Zirvesi sayesinde Galatasaray Üniversitesi etkinliğe katılan tüm öğrenciler çeşitli paneller ile girişimcilik kavramı hakkında bilgi edindi ve panele konu olan alanları daha yakından tanıma fırsatı yakalayacak, aynı zamanda bir girişimin hayata geçişini, ilerleyişini ve işleyişini görme imkanı bulacaksın.

GSÜ’nin hedefi bu sene bu geniş kapsamı koruyarak gerek paneller gerekse çeşitli startup liderleri ve CEO’lar ile Innovie’yi daha da ileriye taşıyarak geliştirmek bulunmaktadır.

Etkinliğin hem daha dinamik hem de katılımcıların daha aktif olabilmesi için bu sene 11 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan Innovie’nin karnaval konsepti ile hayata geçecek.

Etkinliğe katılarak hem birebir startup liderleri ile iletişim sağlayabilecek hem de direkt olarak ilerlemek istediğiniz alanlarda aktif bir katılım sağlayabileceksin.

Etkinlik Programı:

Oturumlar
13.00 – 13.30

Giriş
13.30 – 14.15

Oturum
14.15 – 16.00

Startup Panelleri
16.00 – 17.15

Serbest Zaman
17.15 – 18.00

Çeşitli ikramlar, eğlenceli oyunlar, ekosistemin en büyük isimleriyle network fırsatı ve ilham dolu konuşmalar için kayıt olun!

Hayatınıza inovasyon katın. https://www.biletino.com/event/eventdetail/7453

Yazar

Girişim Hareketi (meet.act.impact)

Previous article

Girişimci Adaylarının İzlemesi Gereken Filmler

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Etkinlikler