Tavsiyeler

GİRİŞİMCİYE DÖNÜŞ

0

GD, 13 adımda kendi girişiminizi kurmanızı sağlayan, online bir hızlandırıcıdır. 

İhtiyacı belirleme aşamasından başlayarak yatırımcı sunumuna kadar tüm girişimcilik adımlarınızı videolar ve çeşitli araçlarla adım adım yaptırarak girişiminizi kurmanıza olanak sağlıyor. 

Girişimciye Dönüş ile sadece bir online eğitim değil, online çalıştay deneyimi de yaşayacaksınız.  

“Fikrim var ama nasıl girişime dönüştüreceğimi bilmiyorum.” veya “Bir girişim kurmak istiyorum ancak fikrim yok, nereden başlayacağımı bilmiyorum.” diyorsanız GİRİŞİMCİYE DÖNÜŞ 3 farklı plan ile yanınızda. 

Girişimciye Dönüş, önemli bir kuluçka merkezi olan KWORKS (Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi) ile iş birliği yapıyor ve “Mentor Destekli Planı” tamamlayan potansiyel girişimler arasından seçilen girişimler, KWORKS hızlandırma programlarının ön görüşmelerine katılma şansı elde ediyor. (KWOKS ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. https://fikirdengirisime.com/kworks/ )

Aynı zamanda bünyesinde danışmanlık yapan çok değerli isimler barındırıyor. 

Sina Afra (Evtiko, Markafoni, Girişimcilik Vakfı), Burak Yaman (KWORKS),  Kerem Okumuş (S360) ve Yakup Bayrak (Sherpa) . 

GİRİŞİMCİYE DÖNÜŞ PLANLARI 

Deneme Planı: Ücretsiz olan deneme planı ile ilk 3 adımı deneyebilecek, videoların adım adım seni yönlendirmesiyle başarılı girişimini kolayca kurabileceksin. Bu aşama daha çok kendini tanımanı, ihtiyaç ve problemleri belirlemeni ve bir problemi seçerek girişimi başarıya ulaştıracak temelleri kurmanı hedefliyor.  

Girişimciye Dönüş Planı: Bu plan deneme planına ek olarak, 13 anlatımlı video ve 16 online araç ile problem tespit aşamasından yatırımcı sunuma kadar başarılı bir girişimin ortaya çıkması için gerekli olan 13 adımın tamamını içeriyor.  

Mentor Destekli Plan: Girişimciye Dönüş Planı’na ek olarak, yaptığın tüm görevlere, çalışmalara ve ortaya çıkardıklarına alanında uzman mentorlardan 250 kelimelik yorum ve 1 saatlik yüz yüze veya online olarak alabileceğin mentorluk görüşmesini içeriyor. Aynı zamanda dönüşümünü tamamlayan diğer girişimciler ile tanışma ve deneyim paylaşım fırsatı da elde ediyorsun.

Planların ücretleri ve diğer tüm detaylar için http:// https://www.girisimciyedonus.com/

Ezgi Sincer

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Tavsiyeler